=RH=

Rudel Hunde
«Rudel Hunde» v němčině znamená «Smečka psů». Tento název myslím přesně vystihuje charakter naší letky. Jde vlastně o volné společenství virtuálních pilotů, létajících převážně na stíhacích strojích Luftwaffe. Žádná ideologie, žádné povyšování, žádné medaile, žádná složitá hierarchie. Jen velitelé dvojic a jejich čísla. Pak je tu ještě dobrovolníky tvořený realizační team pro správu webových stránek, správu herního serveru, tvorbu map, tvorbu skinu a zdokonalování taktiky.

Co nás spojuje?

1) Poznatek, že kolektivní lítání a spolupráce v boji, je nesrovnatelně záživnější než sólo akce.

2) Vědomí, že dodržováním bojové taktiky v rotte či schwarmu se zvyšují šance na přežití.

3) Stejný nátěr a emblém na našich strojích je určujícím faktorem příslušnosti k letce.

Veškerý volný čas, a není ho mnoho, věnujeme lítání v leteckém simulátoru «IL-2 Sturmovik 1946″ a práci na herním serveru. Jedinou odměnou nám jest kolektivní dobrý pocit z vydařeného bojového letu. Iniciály v názvu naší letky proto také symbolicky vyjadřují naši příslušnost k lidem se zvláštní krevní skupinou, milujících lítání a historii a kteří propadli kouzlu volného prostoru.

Pokud si s námi chcete zalítat, nebo se stát členem, najdete nás většinou na těchto serverech: RH server, CZ AH Dedicated, Black Panthers a dalších. Ke komunikaci používáme Team Speak na již výše zmíněných serverech. Můžete nám také napsat na rudelhunde@seznam.cz. Odpovíme co nejdřív.Оставить комментарий